/Files/images/02.gif


Дошкільне дитинство – важливий етап в житті людини. І величезна відповідальність лежить на працівниках дитячого саду за виховання нашого майбутнього покоління, за розвиток його повноцінної особистості. Ці завдання висувають високі вимоги до рівня професійної підготовленості вихователя, викликають необхідність постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність і загальну культуру.
Наших педагогів можна назвати майстрами дошкільного виховання. У кожного свій стиль, свої методи в роботі. У нашому дитячому закладі немає випадкових, неталановитих педагогів. Це люди різнобічних інтересів, ерудовані, доброзичливі. Активно беруть участь у педагогічному житті дитячого закладу. У багатьох з них великий педагогічний стаж.

Методична робота в дошкільному закладі є одним із засобів керівництва освітньо-виховним процесом і вирішенням поставлених на рік завдань.


Пріоритетні завдання педагогічного колективу ДНЗ №1 на 2017-2018 навчальний рік


1. Продовжувати вдосконалювати роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників через налагодження тісної взаємодії з родинами та шляхом активізації творчого потенціалу педагогів .

2. Формувати пізнавальну активність дітей через розвиток мовленнєвої компетентності шляхом використання інноваційних технологій.

3. Активізувати спільну роботу дошкільного закладу з сім'єю, школою та громадськістю щодо надання якісної дошкільної освіти при підготовці дітей до школи через розширення форм та видів співпраці.

Кiлькiсть переглядiв: 464

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.